LG Eclipse – čtyřjádrový SnapDragon S4, 2GB RAM a 4,6“ HD displej

2

Kromě pouze pro Jižní Koreu určeného LTE 2 chystá LG ješté jednu novou vlajkovou loď, tentokráte však lepe vybavenou a s trochou štěstí určenou i pro západní země. Bude se jmenovat LG Eclipse.

A rovnou z kraje mohu říci, že nepůjde o žádné ořezávátko. Na první pohled zaujme 4.67“ displejem s HD (1280×768) rozlišením, zatím v žádném jiném telefonu nepoužitým čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon S4 ‚Krait‘ a 2GB RAM.

Nadprůměrná bude i dvojice fotoaparátů nabízející maximální rozlišení 13MPx a přisvětlovací diodu u zadního, potažmo 1,3MPx u předního fotoaparátu. Baterie bude mít kapacitu 2100 mAh. To vše bude navíc zabaleno v těle tenkém pouhých 8,6 milimetrů (v nejtenším bodě) a těžkém 142 gramů i s baterií.

Celkově tak půjde o plnohodnotnou konkurenci nedávno představeného Samsungu Galaxy S III oproti kterému bude mít navíc výhodu v použití Cortex A15 procesoru a přítomnosti LTE čipu.

Bohužel je však možné, že bude dostupný pouze u amerického operátora Sprint a do Evropy se buďto nedostane vůbec anebo jen v nějaké upravené nebo dokonce ořezané verzi. Jisté to však není.

zdroj: engadget

  • Vena

    Na co bude takový výkon? Přece si nemyslí že budeme mobily používat jen na hry? Na normální kancelářskou práci se hodí s přehledem i 10x pomalejší stroj. Spíše by se měli zaměřit na baterii (ale o to jim zřejmě nejde), na displej, foťák, prostě na nějaké hich tech věcičky jako jsou pruhledné displeje, holografie, apod. Až budou mít toto, tak pak bude zase důvod pro zvyšování výkonu… Tedkom me proste nic nenutí si kupovat super hyper rychly mobil, jehoz vykon nemam v cem pouzit/vyuzit… (krom nejakych benčmarku)…