LG chystá novou vlajkovou loď s 4,7“ displejem a čtyřjádrovým Snapdragon S4 procesorem

3

I přesto že se mobilní divize, po Samsungu druhé největší elektrotechnické firmy jižní Korei, LG, nemůže za poslední dva roky pyšnit závratnými zisky ani dvakrát velkou popularitou mezi komunitou, tak to vypadá, že se stále nevzdala a chystá další vlajkovou loď.

Podle prozatím uniklých informací půjde o zařízení s 4,7“ HD (1 280 x 768 pixelů) displejem, čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon S4, 2GB RAM a 13 MPx fotoaparátem. Názvem nové vlajové lodi by měl být LG Optimus G.

Pravděpodobně tou nejzajímavější částí specifikací by měl být právě procesor Qualcomm Snapdragon, složený ze čtveřice ‚Krait‘ Cortex A15 jader taktovaných na 1.5 GHz a grafického čipu Adreno 320, který by měl v tomto telefonu v podstatě debutovat.

Jak bude nakonec ve skutečnosti nová vlajková loď vypadat, se dozvíme příští týden na veletrhu IFA.

Zdroj: pha, pocket

3 KOMENTÁŘE

  1. Je úplně jedno kolika jádrový procesor LG do nových modelů dá a může to být třeba i nejlepší model na světě LG doplatí bohužel stejně tvrdě na svou politiku vůči zákazníkům jako Nokia,slibovat to LG umí,pokud urychleně dokončí slibované aktualizace androidu do svých starších modelů má ještě šanci vzít nějaký zisk protože neaktualizovaný foun s 2.3 GB od LG se těžko někomu prodává bez možnosti aktualizace a tím pádem zákazník který by rád vyměnil svůj starší model LG za novinku od LG nemá moc šancí se uvnitř sebe přesvědčit o koupi nového founu znovu od zn.LG….

  2. To se divím že už tam rovnou nedaly ten svůj nový pětipalcový full hd displej a bylo by to úplně dokonalý !

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here