Lenovo představilo telefon Vibe X

0

nexusae0_1_thumb7

Jedním z výrobců, kteří na veletrhu zatím neukázali žádné zařízení, je čínská společnost Lenovo, která v Číně prodává smartphony ve velkém, ale u nás tato značka je známá především díky notebookům.

Ovšem Lenovo nechce vyrábět pouze telefony, které spadají do střední třídy a proto na veletrhu představila nový high-end telefon, který společnost pojmenovala Vibe X.

Nové Lenovo Vibe X ukrývá v sobě přesně to, co uživatelé na trhu požadují. Výkonný procesor, velký jemný displej a prémiový vzhled – právě všechny kritéria tento nový model splňuje.

Z čeho se tedy nový telefon skládá? Displej, který zde Lenovo použilo, má úhlopříčku 5″, přičemž pracuje na rozlišení 1920×1200 pixelů. Displej je navíc chráněn pomocí ochranného skla Gorilla Glass 3, které nabídne telefonu potřebnou odolnost. Jako procesor zde společnost použila čtyř-jádrový MTK 6589T, který je taktován na @1,5GHz. Operační paměť se řadí již mezi dnešní standard (2GB), přičemž zde nalezneme 16 či 32 GB vnitřní paměti. Celý telefon poběží na systému Android, ve verzi 4.2 (Jelly Bean).

Co se týče fotoaparátu, telefon disponuje 13MP fotoaparátem na zadní straně a 5MP fotoaparátem na přední straně. Lenovo tak poukazuje na to, že i přední kamera může mít vyšší rozlišení a tím být vhodná například pro fotografování autoportrétů.

Co se týče dostupnosti a ceny, telefon budete moci zakoupit již v říjnu, ale pouze v Číně. Cenu ovšem výrobce zatím neprozradil.

 

Zdroj: AndroidPolice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here