Koncept: HTC One XXL – jak by vypadala konkurence Samsungu Galaxy Note?

5

Jak si fanoušci HTC představují konkurenta Samsungu Galaxy Note? Následující koncept HTC One XXL ukazuje vytouženou podobu hybridního zařízení kombinujícího smartphone a tablet.

Dominantou by se měl stát obrovský 5,4″ IPS displej s Full HD rozlišením (1080p), pětijádrový procesor NVIDIA, Beats Audio, 10mpx fotoaparát, 2GB RAM a 32GB interní paměť (dále rozšiřitelná díky slotu na microSD karty). Operačním systémem by mohl být Android Jellybean s uživatelským rozhraním HTC Sense 4.0 a dlouhou výdrž by měla zajistit 2750mAh baterie.

Velice povedený je i design samotného konceptu. HTC One XXL je opravdu tenké a elegantní zařízení. Všimněte si dotykových tlačítek pod displejem se zajímavou funkcí: pokud po tlačítkách přejedete prstem směrem doprava, spustí se menu aplikací.

 
 

A jak by se vám líbilo HTC One XXL? Napište nám svůj názor do komentářů pod článkem.

zdroj: concept-phones via android community

 • 1ní HTC které bych si koupil

 • Zeduaz

  Vzdy sem si pral telefonni tablet a tenhle vypada slusne. Jen bych musel ihned odstranit to otravne Sense…

  • Robin Raven

   nevím co je otravné na novém sense 4.0..zřejmě si ho viděl jen na obrázku dnes je nové sense zcela intuitivní..naprostá bomba i po design.stránce!!!tak nějak jsem si představoval SGS III s tím designem,škoda…tenhle model od HTC má velikou šanci uspět a zdá se že se nebojí žalob nakouslého nezralého jablka což je dobře…

 • xdedwe

  koncept… dovtedy bude Galaxy Note 3 

 • Opox Lk

  joooo, tak takový HTC bych chtěl 🙂