Jak vypadá HTC Z3? Unikly nové fotografie

0

HTC Z3 měl být původně jen model zmenšené HTC Zara. Tak jako to můžeme i u jiných výrobců, jako je Samsung, Apple a další. A samozřejmě samotné HTC zmenšilo HTC One do verze mini. Nicméně výrobce se rozhodl ještě více rozšířit své portfolio a model Z3 by neměl na HTC Zara nijak navazovat.

HTC-Z32 HTC-Z3

Objevily se také informace o hardwaru. Už teď se očekává 4,3 palcový TFT displej s rozlišením 800 x 480 px. Uvnitř bychom mohli najít dvoujádrový procesor s taktem 1 GHz – spekuluje se o Snapdragonu 400. Operační paměť nabídne 512 MB a vnitřní paměť zřejmě 8 GB s možností rozšíření. Dále v zařízení najdeme dnes už standardní 5 Mpx fotoaparát a přední kameru s rozlišením 1,3 Mpx. Některé by určitě mohly potěšit spekulace o podpoře dvou SIM karet. Zařízení by mělo mít rozměry 132 × 66 × 9,9 mm a dodávat se zřejmě bude v černé a bílé barvě. Mějte však na paměti, že toto jsou jen očekávané parametry a reálně se může zařízení lišit.

Cena zařízení by měla být 1 299 Juanů, tedy v přepočtu 212 amerických dolarů. Datum uvedení na trh je však velkou neznámou.

 

zdroj: phonearena