Huawei, ZTE a Acer poodhalují své novinky před MWC 2014

0

mwc 2014 logo

Začátek Mobile World Congressu 2014 se kvapem blíží. Brány veletrhu v Barceloně se otevřeou za necelý týden a někteří nedočkaví výrobci nám začínají poodhalovat nová zařízení, která se chystají představit. Jsou mezi nimi Huawei, ZTE a Acer, na které se stručně podíváme.

Huawei

Asi nejvýraznější byl Huawei, a to nejen z toho důvodu, že chystá představit nejvíce zařízení. Čínský výrobce si totiž v publikovaném videu (viz níže) dělá legraci ze svých úhlavních nepřátel, Applu a Samsungu. Nás však pochopitelně více zajímají novinky, které Huawei představí na MWC 2014. Video odhaluje následující zařízení:

  • tablet s krásným tenkým designem a velkou baterií zajišťující několik dnů používání
  • smartphone se špičkovým předním fotoaparátem
  • multimediální tablet s podporou LTE

ZTE

ZTE letos podle tiskové zprávy očekává svůj vůbec nejsilnější rok. Výrobci by k tomu měly dopomoct i dva nové smartphony, které ukáže v Barceloně. První novinkou bude šestipalcový tabletofon ZTE Grand Memo II LTE s ultratenkým designem. Operačním systémem by měl být Android se zbrusu novou verzí uživatelské nadstavby MiFavor UI. Druhou představenou novinkou se stane smartphone ZTE Open C na platformě Firefox OS.

Acer

acer mwc 2014

Nejvíce tajnůstkářský byl zatím Acer, který jen zveřejnil výše uvedený obrázek. Můžeme na něm vidět zadní stranu smartphonu, na které se pod fotoaparátem nachází tajemný černý prvek. S největší pravděpodobností by mělo jít o obyčejné tlačítko, jehož funkci si uživatel může přednastavit na fotoaparát nebo cokoliv jiného. Více zatím o chystaném smartphonu s logem Aceru nevíme.

zdroj: Android Police, Softpedia News, Phone Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here