Huawei představil Ascend Mate a Ascend D2

6

Huawei včera v noci na své tiskové konferenci představil 2 nové modely do rodiny Ascend – konkrétně Ascend Mate a Ascend D2. Pojďme se nyní podívat na oba modely, čím dokážou zaujmout.

Huawei Ascend Mate

Huawei představil včera v noci jeden z největších smartphonů současnosti. Tento model má totiž úhlopříčku enormních 6,1″, čímž se vyplnily dřívější spekulace. Navzdrovy velikosti nabídne displej pouze HD rozlišení, tedy 1280×720 obrazových bodů.

Bohužel, okolo dalšího hardware jsou neusále nepřesnosti, oficiálně známe totiž pouze baterii a fotoaparát. Předpokládá se však, že jako procesor použil Huawei svůj čtyř-jádrový s frekvencí 1.5 GHz, který následně doplnil 2GB RAM a 8MPx fotoaparátem. Baterie, která je v telefonu použita má kapacitu enormních 4050 mAh, tedy v podstatě dvojnásobek dnešního průměru.

Celé zařízení by mělo mít údajně tloušťku 9,9 mm. Navíc by celý telefon měl být voděodolný podle normy IPX 5/4.


Huawei Ascend D2

Druhý model zaujme svým již menším, nicméně naopak jemnějším, 5″ displejem s rozlišením 1920×1080 (FullHD) a tedy hustotou pixelů 443 obrazových bodů na palec.

Co se týče hardware, opět známe pouze baterii a fotoaparát. Jinak by ale měl být obdobný, jako u Ascend Mate. Nabídnout by tedy měl čtyřjádrový procesor Hass K3V2 s taktem 1,5 GHz, 2 GB RAM a 13Mpx fotoaparát. Baterie, která je v telefonu použita, má kapacitu 3000mAh, což podle Huawei vystačí na dva dny provozu. Telefon je opět, jako Ascend Mate, odolný podle normy IPX 5/4.

 

Líbí se Vám nové telefony od Huawei?

 

Zdroj: ac

6 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here