HTC Ville – údajně nejtenčí telefon od HTC pro amerického operátora T-Mobile

7

O faktu, že na tom dřívější lídr androidích zařízení, HTC, není v poslední době zvláště dobře, asi není třeba nikterak výrazně polemisovat. Přeci jen, výsledky za poslední čtvrtletí minulého roku byly i přes výrazný růst podílu chytrých telefonů spíše než nedobré dokonce výrazně špatné a ani v oblasti inovace hardwaru nebyla v poslední době situace dvakrát slavná.

Proto není divu, že když se na CESu objevily první náznaky o novém zařízení HTC Ville, tak všichni zbystřili a pokusili se zjistit více. A není se čemu divit, podle toho co víme, totiž půjde o poměrně zajímavé zařízení s jen jednou, leč pro nás Evropany velmi výraznou, chybou. Alespoň zpočátku bude totiž dostupné jen pro amerického operátora T-Mobile.

Jinak ale půjde o telefon s 4.3“ qHD (960×640) displejem, dvoujádrovým Qualcomm Snapdragon S4 procesorem taktovaným na 1.5GHz a z největší pravděpodobnosti 8MPx zadní kamerou. To vše navíc v poměrně povedeném, pouhých 8 milimetrů tlustém těle.

Zařízení by navíc mělo běžet na nejnovějším Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich doplněném o grafickou nadstavbu nové generace – HTC Sense 4.0 s funkcí HTC Family. Ta se postará o zastřešení všech současných služeb HTC a nabídne i pár novinek jako například sdílenou geolokaci a vlastní komunikační nástroj. Bohužel znovu pouze pro USA.

Rozhodně tedy doufáme, že si HTC znovu vzpomene i na nás Evropu a přinese své novinky i k nám. Co totiž tak vím, tak u nás má poměrně početnou základnu loajálních zákazníků. Anebo se mýlím?

Via: pocketnow

 

 • korektor

  Text tohoto stylu bych si spíš představoval někde v učebnicích filozofie. Sem se různé knižní obraty a zbytečně komplikované věty nehodí. Ale v učebnici by aspoň nebylo tolik gramatických chyb a překlepů… (začněte u nadpisu!)

  • Petr Houška

   Nadpis a vše další co jsem nalezl opraveno. Pro příště se pokusím psát jednoduše krátce úsečně.
   PS: Příměr k učebnici filozofie pobavil 😉

 • Jimmy

  nikrarak – //pozn redakce: opraveno
  polemisovat

  • Petr Houška

   Polemisovat je taktéž dobře.

 • V HTC asi mají fakt pitomé lidi zodpovídající za vymýšlení nových telefonů a za jejich puštění do výroby a na trh. Všechny vypadají stejně (a už je to nuda), jsou velmi lehce zaměnitelné (vždyť tohle má stejnou základní hw výbavu jako Sensation, Evo, Sens. XE). A 8mm dělá z telefonu zajímavý kus? Ale notak! 🙂