HTC údajně připravuje phablet HTC T6

0

htc-logo

Na trhu Phabletů jasně dominuje společnost Samsung s jeho řadou Galaxy Note a to se samozřejmě nelíbí ostatním výrobcům a konkurentům. I proto se možná údajně HTC rozhodlo vyplnit toto prázdné místo svým novým zařízením, které nese označení T6 nebo jednoduše HTC One Max.

T6 by měl být oficiálně oznámen již toto léto a jeho HW specifikace opět posunují hranice výkonů o něco výše. Disponovat by měl obřím displejem 5.9 palců s rozlišením 1080p. V jádru by měl tepat procesor s taktem 2.3 Ghz, ale zatím se neví o jaký druh konkrétně půjde. Frekvence ale napovídá, že bychom se mohli dočkat nejvýkonnějšího procesoru od společnosti Qualcomm – Snapdragon 800. Velikost RAM by měla dosahovat 2GB a 16GB vnitřní paměti. Otázkou stále zůstává, zda bude mít One Max slot na SD karty. Baterie o velikosti 3300 mAh je nadějným příslibem dlouhé výdrže. Použita bude také stejná technologie u fotoaparátu, jako u HTC One a to tedy UltraPixel.

Uvnitř telefonu by měla být verze Androidu 4.3 a později dosud nepředstavená  verze Android 5.0 Key Lime Pie a dá se očekávat, že i nadstavba Sense 5. Poslední řádky spekulací hovoří také o snímači prstů, který by si našel místo na zadní straně telefonu.

HTC_T6

Zdroj: theonlockr , androidpolice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here