HTC Sensation XL začíná dostávat aktualizaci na Android 4.0 ICS

2

HTC Sensation XL

HTC začíná aktualizovat další ze svých telefonů na Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Tentokrát se jedná o evropskou verzi Sensation XL, které dostává Android 4.0.3 doplněný o uživatelské rozhraní Sense 3.6.

Update, jehož velikost je necelých 200 MB, probíhá klasickou OTA cestou (přes bezdrátové sítě, není nutné připojení telefonu k PC), stačí tedy zapnout připojení k internetu a v telefonu přejít do Nastavení – Info o telefonu – Softwarové aktualizace a kliknout na tlačítko Zkontrolovat nyní. Distribuce aktualizace probíhá postupně v jednotlivých regionech, proto buďte trpěliví, pokud vám telefon žádnou aktualizaci nenabídne. Pokud máte telefon zakoupený u operátora, může se čekací doba ještě prodloužit.

 

Dalšími telefony od HTC, které dostanou aktualizaci na „zmrzlinový“ Android, jsou Desire S, Incredible S a EVO 3D (červen nebo červenec). Během letních prázdnin by měl být Android 4.0 ICS vydán také pro Desire HD.

zdroj: gsma

  • Bufan1

    Mám to na svém XL a nedoporučuji. dělá to nesmysly, je pomalejší a sežere baterku za 4h. To se teda soudruhům nepovedlo.

  • Bufan1

    Konkrétně: nevidíte na text co píšete do netu. jako já nyni. v sms a na netu to dělá tečky do textu a nejdou vymazat. kurzor je za předposledním písmenem. display se otáčí za 3vteriny. prostě hrůza. vůbec to neumí přizpůsobovat tak velkému display.