HTC Sensation Xe dojmy redaktorů z engadgetu

3

O HTC Sensation Xe jsme již párkrát psali, až teď se jej ale redaktorům ze serveru engadget povedlo pořádně ozkoušet. A protože tento vůbec první „Beats“ telefon považujeme za zajímavý, tak zde přinášíme výcuc z jejich článku.

Na začátek ještě připomenu, že jde v podstatě o HTC Sensation s vylepšeným 1,5GHz procesorem, 1730mAh baterii, větší 16 GB vnitřní pamětí a implementací zvukové technologie společnosti Beats Audio.

Narozdíl od obyčejného HTC Sensation se tento bude dodávat s Beats peckovými sluchátky, které jsou prý, na rozdíl od toho co od HTC již známe, velmi dobré a to jak dílensky tak kvalitou zvuku. To je také částečně způsobeno speciálním zvukovým profilem, který se po zapojení sluchátek aktivuje. Telefon je totiž dokáže identifikovat a upravit zvukový výstup přesně tak, aby dokonale sluchátkám sedl.

Kromě toho prý rozezná i další sluchátka od Beats Audio, zde již ale nepoužije speciální profil, ale pouze „Beats generic“. I tento zvukový mod je prý relativně dobrý, ale vcelku se nejedná o nic více než drobnou úpravu středních tónů a basů v ekvalizéru. Konkrétně prý nějak podobně jak ukazuje obrázek níže. HTC ale naštěstí přislíbilo, že časem přijde více módů, které se budou měnit podle momentálně poslouchaného žánru.

Nakonec mám však zklamání, pokud použijete úplně normální sluchátka nebo dokonce hlasitý reproduktor, tak se žádné změny v kvalitě zvuku nedočkáte.

 

3 KOMENTÁŘE

  1. To je rozhození hlasitosti na jednotlivých frekvencích povazováno za vylepseni zvuku? 😮 Ocekaval bych ze sluchatka beats by dr.dre se budou snazit o vernou reprodukci ne o za kazdou cenu „mohutny“ zvuk…:-( Cekal jsem spis lepsi D/A prevodnik nebo neco podobneho v telefonu, nez jen sw ekvalizer ktery bude menit charakter zvuku podle nejakeho presetu 🙁

  2. Na svoji SGS2 používám sluchátka Sennheisser X300II, PowerAMP player a věřim tomu, že nějaký softwarový Beats v HTC a sluchátka Beats, krom nafouknutý reklami, za to nevydá..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here