HTC připravuje oficiální odemknutý bootloader pro Sensation(a možná nejen pro něj)

4

Nová vlajková loď HTC Sensation se začala prodávat se zamknutým bootloaderem, ve stejné době však HTC přehodnotilo svou politiku a rozhodlo se, že zamykání učiní přítrž. Vyvstala tak otázka, co s Sensation bude. Nyní to již víme, HTC se zachovalo správně a již připravuje update, který by měl odemčení bootloaderu dovolit. Kdy přesně dorazí, nevíme, ale dle vyjádření firmy by se tak mělo stát relativně brzy.

“We are currently developing new bootloader unlocked software for your phone. HTC is still committed to allowing our customers to unlock the bootloaders if they wish, however we are still implementing the policy and many updates were already finalized prior to our change in policy. We apologize for the inconvenience, but be assured that we are working on a solution for our customers and our commitment has not changed. Please stay tuned to our official channels for ongoing updates on how we will be implementing this policy. Thank you for your patience.”

 

„Momentálně pracujeme na novém softwaru, který umožní odemknout bootloader vašeho telefonu. HTC si je stále vědomo závazku dovolit uživatelům odemknout své telefony kdykoliv budou chtít, nicméně momentálně musíme dokončit některé jiné novinky, které jsme začali vyvíjet ještě před změnou bootloaderové politiky. Omlouváme se za nepříjemnosti a buďte si jisti, že pracujeme na řešení a neplánujeme náš závazek porušit. Sledujte oficiální kanály (pozn. redakce: stačí sledovat nás) pro brzké novinky o tom, jak přesně bude naše nová politika implementována. Děkujeme za trpělivost.

Pokud si pečlivě přečtete vyjádření firmy (anebo můj překlad), tak Vás možná napadne, že nepůjde o aktualizaci jenom pro HTC Sensation, ale možná o jednoduchý program pro počítač, pomocí kterého bude možno odemknout bootloadery všech starších HTC zařízení. Jde však pouze o mojí spekulaci, takže se prosím moc netěšte.

Zdroj: Phandroid

Graf ceny produktu HTC Sensation poskytuje server Heureka.cz

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here