HTC: Otáčíme, Gingerbread pro HTC Desire bude

7

HTC se očividně zaleklo masivní vlny nevole vyvolané oznámením, že HTC Desire nedostane aktualizaci na Gingebread, a přes noc zázračně našlo potřebné systémové zdroje. Alespoň to tedy vyplývá ze zprávy, kterou zveřejnila facebooková stránka HTC UK, jen tak mimochodem to byla ta samá, co včera aktualizaci popřela.

Contrary to what we said earlier, we are going to bring Gingerbread to HTC Desire (HTC UK)

 

Rušíme co jsme nedávno řekli, aktualizaci na Gingerbread pro HTC Desire přineseme.

Zajímavé je, že tentokráte nepadlo ani slovo o HTC Sense, je tak možné, že buďto nebude přítomna nejnovější verze anebo, leč je to velmi nepravděpodobné, grafickou nadstavbu Sense v nové aktualizace vůbec nenajdeme.

Není to poprvé co firma po nátlaku veřejnosti změnila své stanovisko, naposled se tak stalo například v kauze uzamčených bootloaderů.

Zdroj: HTC UK

7 KOMENTÁŘE

  1. Řekl bych, že jim v HTC musel pěkně běhat mráz po zádech, když četli příspěvky na FB a na Twittru od naštvaných uživatelů.

  2. Oni si z nas fakt delaji srandu… byt 1. dubna, tak se snad i zasmeju… kazdopadne doufam, ze gingerbread bude brzy… a nebudou si zas vymyslet neco o nedostatku pameti…

  3. Tak kdyby Desire po updatu bylo bez Sense byl bych jen rád, alespoň by se uvolnilo místo na aplikace. Jinak ne že by se mi Sense zdálo špatné, používal jsem ho dlouho.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here