HTC One v testu odolnosti potvrdilo svou kvalitu materiálů [video]

0

htc-one-hires-leak

Jistě se vám někdy stalo, že jste si nevědomky strčili telefon do stejné kapsy, ve které již máte klíče. Dříve to znamenalo jediné – škrábance. Postupem času jsou technologie zlepšovány a zaměřeny právě na tyto menší oděrky. Displeje už nějakou dobu chrání krycí sklíčka Gorilla Glass. Zbylá část telefonu již závisí pouze na výrobci a konkrétně, jaký materiál použije.

Nová vlajková loď HTC na použité materiály slyší samou chválu ze všech stran. Bohužel trochu pochybností přišlo až při videu, kdy se testovala odolnost telefonu, při pádu z úrovně hlavy. V tomto videu HTC One sice vydržel opravdu hodně, ale krytky reproduktorů vyvolaly poněkud obavy o křehkosti těchto částí, protože odpadly.

V přiloženém videu se ale tyto obavy rozplývají, protože telefon nezaznamenal po přejetí nože ani klíče žádné oděrky. Gumová palice na závěr pak jen otestovala, že ani zmíněné krytky reproduktorů na tom nejsou špatně. Zejména při posledním úderu na hranu telefonu. V poslední třetině videa se server Phonebuff zaměřil na hrany, kde podle očekávání na telefonu přibyly první škrábance a zářezy. I přesto můžeme říci, že kvalitou materiálů HTC One jen těžko hledá konkurenta.

Zdroj: phonearena