HTC One V – levná cesta k Androidu 4.0 ICS a Beats Audio

3

Svou tiskovou konferenci v Barceloně dnes uspořádalo také HTC, které na ní představilo několik nových chytrých telefonů s Androidem. Nejlevnější z novinek je HTC One V, které ale i přesto nabídne poměrně bohatou výbavu.

HTC One V je vybaveno 3,7″ displejem (Super LCD 2) s rozlišením 480 x 800, jednojádrovým procesorem s taktem 1 GHz , 512MB RAM a 4GB vnitřní pamětí. Nesmíme zapomenout dodat, že majitelé telefonu získají 25GB prostor v cloudovém úložišti DropBox, které by mělo být integrováno přímo do uživatelského rozhraní telefonu. Paměť lze rozšířit také díky slotu na microSD karty.

Na zadní straně telefonu najdeme 5megapixelový fotoaparát, který má novou technologii HTC ImageChip. Ta by měla zajišťovat například kvalitnější fotografie i za nepříznivých podmínek a rychlejší spouštění fotoaparátu i pořizování snímků. Vylepšení všech částí, včetně objektivu, snímače a softwaru, by mělo přispět k mnohem lepšímu fotoaparátu unových telefonů HTC. Právě tato část byla největší slabinou u předchozích modelů taiwanského výrobce.

Operačním systémem HTC One V je Android 4.0 Ice Cream Sandwich s uživatelskou nadstavbou HTC Sense 3.6 a podporou technologie Beats Audio pro kvalitnější zážitek při poslechu hudby.

HTC One V má příjemné rozměry 120,3 x 59,7 x 9,24 a také kultovní „bradu“ v dolní části přístroje, kterou můžeme znát z HTC Hero nebo HTC Legend.

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here