HTC One Mini i v sexy červené barvě, ale jen ve Velké Británii

3

HTC One mini red

Velká Británie se dočká exkluzivního kousku chytrého telefonu HTC One Mini, který bude v kouzelné červené barvě (Glamour Red). Podle všeho by se britští obyvatelé měli této verze dočkat již příští měsíc.

Obchodní ředitel společnosti Phones 4U Scott Hooton informoval o tom, že byl zaznamenán nárůst o 42% o chytré telefony v červené verzi, a to od letošního června. Vzhledem k tomu pro své zákazníky připravili tuto exkluzivní edici ve spolupráci se společností HTC.

HTC One Mini v červené barvě bude mít samozřejmě 4,3palcový displej v HD rozlišení s dvoujádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 400 o frekvenci 1,4 GHz. Edice bude dodávána s operačním systémem Android Jelly Bean 4.2.2 s HTC Sense a HTC BlinkFeed.

Bude jej možno zakoupit u britského Vodafonu, T-Mobilu, EE a Orange. Cena za telefon bez paušálu je 389,95 liber (cca 12 tisíc korun). V budoucnu by se i červená verze mohla objevit v České republice.

Zdroj: AndroidCentral

3 KOMENTÁŘE

    • to byste po autorovi článku chtěl moc! pan Perlík totiž jistě nikdy v životě žádné HTC One ani One mini neviděl a příliš o nich asi ani neví… to je potom těžké o něčem psát, když o tom nic nevíte… že, pane Perlíku?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here