HTC One Max se začíná prodávat v Evropě. Kolik stojí?

1

HTC začíná na evropských trzích nabízet svůj šestipalcový tabletofon One Max. Jednou z prvních zemí, kde si uživatelé budou moct zakoupit hliníkového obra od HTC, je Velká Británie.

HTC One Max

HTC One Max je v britském internetovém obchodě Clove UK v prodeji za 589 liber, v přepočtu 17 700 Kč. Obdobná je cena také u dalších tamních prodejců. V nejbližších dnech by se smartphone měl začít prodávat také v Německu, kde byla doporučená maloobchodní cena stanovena na 699 eur, tedy necelých 18 000 Kč.

Obdobnou cenu očekáváme i v České republice. Zatím však stále není jasné, kdy se HTC One Max objeví na tuzemském trhu.

Připomeňme, že tabletofon je vybaven 5,9″ displejem s rozlišením 1920 x 1080 pixelů, čtyřjádrovým procesorem Snapdragon 600 s frekvencí 1,7 GHz, 2 GB RAM a 16GB vnitřní pamětí s možností rozšíření skrze slot na micro SD karty.

Zajímavostí je čtečka otisků prstů a několik vychytávek známých z HTC One, jako například dvojice předních stereo reproduktorů BoomSound nebo fotoaparát UltraPixel. Baterie HTC One Max má kapacitu 3 300 mAh a operačním systémem je Android 4.3 Jelly Bean s uživatelskou nadstavbou Sense 5.5.

via GSM Insider, Chip

1 komentář

  1. Docela jsem na něj čekal ale cena mě odradila , asi dám přednost novýmu Asus Padfone Infinity, bude trochu dražší ale myslím že lepší

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here