HTC One Max nabídne i Flip pouzdro s rozšířitelnou baterií

1

HTC One Max Flip pouzdro

Teprve včera byl oficiálně představen 5,9palcový tabletofon HTC One Max. V naší zprávě jsme pak psali, že firma HTC bude také nabízet speciální výklopný kryt, neboli Flip pouzdro s vestavěnou baterií o kapacitě 1200mAh. Naleznete v ní také informace o specifikaci, či téměř 40 fotografií.

Integrovaná neodnímatelná baterie přitom dosahuje kapacity 3300mAh, takže u HTC One Max budete moci dosáhnout dlouhé výdrže baterie s celkovou kapacitou 4500mAh. Flip pouzdro tak bude víceúčelové. Nebude sloužit pouze jako podpěra pro tabletofon na sledování filmů, nebo pro dlouhé chatování přes video, ale rovnou bude dodávat HTC One Max i potřebnou energetickou šťávu. Připojení k tabletofonu bude umožněno pomocí třech malých čepů.

HTC One Max

Na výše uvedené fotografii vidíte Flip pouzdro, níže pak tiskovou fotografii HTC One Max ve verzi pro Verizon. Proč je na displeji čas 10:08 se dozvíte zde. Již tento týden by se měl tabletofon začít prodávat ve Velké Británii. S mírným časovým odstupem se pak rozšíří do dalších států. O dostupnosti v České republice prozatím nic nevíme.

Zdroj: TalkAndroid

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here