HTC nebude nabízet telefony s velkou kapacitou baterie

6

Nepatrně tlustší telefon s větší baterií nebo tenký a elegantní přistroj s nižší výdrží? To je otázka, kterou si pokládá nejeden výrobce i uživatel. HTC se rozhodlo pro druhou cestu a nebude tak následovat jiné výrobce v čele s Motorolou. Taiwanská společnost se přitom odvolává na výsledky průzkumu, který provedla minulý rok. Hlasující v něm údajně dali přednost právě tenkému telefonu před vyšší výdrží.

Pokud pomineme výsledky tohoto podivného průzkumu, nesmíme zapomenout, že i telefony s velkou baterií mohou být elegantní a tenké. Například Motorola RAZR MAXX, která je tenká příjemných 8,9 mm, ukrývá pod zadním krytem baterii s kapacitou 3300 mAh.

Nejnovější telefony HTC z řady One nabízejí standardní baterie doplněné o úspornou hardwarovou výbavu. U HTC One X je to procesor Tegra 3 s pátým méně výkonným jádrem, které se samostatně spouští jen v případě malého vytížení telefonu a pomáhá tak šetřit energii. HTC One S zase nabízí velmi úsporný procesor Snapdragon S4 a AMOLED displej, který je k baterii šetrnější než klasické LCD.

zdroj: pha

6 KOMENTÁŘE

  1. Velká chyba dle mého názoru…já nepotřbuju placku co vydrží půl dne, ale má 5mm tloušťku, raději tlustější telefon, který se za boky lépe drží, nevyklouzne a vydží o dost déle…

  2. pridavam se taky ke kritice HTC,telefon musi vydrzet pri velkem pouzivani minimalne 12-15 hodin,coz uz dnes neni u skoro zadnych telefonu,natoz u tehc novych HTC,to muzu zabalit rovnou na cesty nabijecku abcyh to dobijel co 3 hodiny??hmm?? NE!

  3. pridavam se taky ke kritice HTC,telefon musi vydrzet pri velkem pouzivani minimalne 12-15 hodin,coz uz dnes neni u skoro zadnych telefonu,natoz u tehc novych HTC,to muzu zabalit rovnou na cesty nabijecku abcyh to dobijel co 3 hodiny??hmm?? NE!

  4. pridavam se taky ke kritice HTC,telefon musi vydrzet pri velkem pouzivani minimalne 12-15 hodin,coz uz dnes neni u skoro zadnych telefonu,natoz u tehc novych HTC,to muzu zabalit rovnou na cesty nabijecku abcyh to dobijel co 3 hodiny??hmm?? NE!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here