HTC M8 (One 2) na další fotografii, tentokrát odhalující přední stranu

0

Na internet unikl další údajný obrázek nové vlajkové lodi HTC. Ačkoliv se fotografie objevila na twitterovém účtu HTCFamily.ru, pozornějším čtenářům jistě neunikne, že podle znaků na displeji byla spíše než v Rusku pořízena v některé čínsky mluvící zemi.

HTC M8 leak 3

Obrázek potvrzuje většinu dřívějších spekulací o HTC M8. Design smartphonu je téměř totožný s  předchůdcem a nejvýraznější změnou na přední straně jsou bezpochyby virtuální tlačítka na displeji, kvůli čemuž prostor kolem loga HTC zůstává prázdný.  Zároveň se nám na fotografii odhalila další část uživatelské nadstavby Sense 6, která poprvé unikla před pár dny.

V horní části smartphone, konkrétně mezi mřížkou reproduktoru a objektivem fotoaparátu, se nachází tajemný černý prvek. Jeho přesný účel je zatím neznámý, většina zahraničních webů se však shoduje na tom, že se jedná o notifikační diodu. K představení HTC M8 by mělo dojít v březnu na tiskové konferenci, kteoru výrobce pořádá v New Yorku. Nemůžeme však zcela vyloučit, že bude smartphone odhalen už za necelé dva týdny na veletrhu MWC 2014 v Barceloně.

K výbavě nové vlajkové lodi by měl patřit 5″ displej s Full HD rozlišením, čtyřjádrový procesor Snapdragon 800, 2GB RAM a dvojice zadních fotoaparátů, přičemž jeden z nich bude údajně určený pro pořizování snímků v horších světelných podmínkách. Operačním systémem by měl Android 4.4 KitKat.

PS: Na internetu se tento týden objevil také následující render, který však není oficiální. Vytvořil jej totiž jeden z uživatelů fóra XDA Developers. Nutno však dodat, že render odpovídá všem dosud uniklým informacím informacím, proto předpokládáme, že reálná podoba HTC M8 bude víceméně stejná.

HTC M8 neoficialni render

zdroj: GSM Arena, Phone Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here