HTC hlásí: Udělej svůj smartphone ještě chytřejším s HTC Mini+

5

HTC Mini+

Chytré telefony nabízí svým majitelům nepřeberné množství funkcí, možností a zábavy, a to od aplikací, přes hry, až po internet, či organizér. Původní funkce mobilního telefonu jsou tak tabu. Toho si je vědom i mobilní výrobce HTC, který přišel s inovativním HTC Mini+. K čemu slouží?

Firma HTC chce podpořit chytré telefony trochu jiným způsobem. Přichází s telefonem HTC Mini+, který je řešením multi-taskingu každého uživatele. Díky němu tak může přijímat hovory při surfování na internetu, sledování videa, či hraní her.

Kromě toho nabízí okamžité oznamování esemesek, událostí a emailů. Dálkové ovládání na fotoaparát umožňuje uživateli pořizovat nové snímky z telefonu i na dálku. Navíc funguje jako klasické dálkové ovládání na TV, případně na spárované zařízení HTC přes který uživatel může provozovat multimediální streaming. Ten je přenášen pomocí HTC Media Link HD s vestavěným laserovým ukazovátkem.

HTC Mini+ funguje přes bluetooth 2.1, a jelikož by pro zákazníky nebylo příliš lákavé, pořizovat si pouze telefon s bluetooth technologií, přidal výše uvedené funkce pro jeho atraktivnost. Uváděná doba provozu dosahuje 9 hodin hovoru, obyčejná provozní doba pak 95 hodin.

Negativní zprávou však zůstává kompatibilita, jelikož HTC Mini+ funguje pouze s HTC One Mini, HTC Butterfly S, HTC Desire 500 a HTC Desire 200. Pokud si chcete telefon HTC Mini+ pořídit, pak vás vyjde na 50 dolarů (necelých 1 000 korun).

Oficiální specifikace od HTC:

 • Displej: 1,5″ v rozlišení 128×128
 • Základní funkce: Volání a SMS
 • Speciální funkce: Dálkové ovládání TV, fotoaparátu, či multimediálního streaming přehrávání
 • Připojení: Bluetooth 2.1 + EDR, párování NFC
 • Baterie: 320 mAh
 • Doba hovoru: až 9 hodin
 • Provozní doba: až 95 hodin
 • Rozměry: 118,7 x 39,8 x 7,15 mm
Zdroj: HTC
Video přes: CNET

5 KOMENTÁŘE

 1. Zařízení považuji za naprostou hloupost (to je pouze můj názor). Začínám si myslet že výrobci přenosné elektroniky mají dohody s dodavateli elektřiny. Proč do tohoto zařízení dají 320mAh ? ? ? To nepochopím, klidně by tam mohli být i 3 krát tolik a výdrž v řádech týdnů ! Samotný prostor v takovém zařízení určitě je.

  • Váš názor sdílím. Mně osobně to přijde taky zbytečné. Ovšem pravdou je, že se najdou tací, kteří tento produkt stejně využijí. Funkce mého chytrého telefonu jsou navíc a neberu je jako prioritní. Žijeme však doslova v blbé době. 😀 🙂

   • Pánové, uvědomte si, že toto zařízení bylo určeno pouze pro čínský trh a podle toho jak uspěje se potom HTC rozhodne poslat ho dál. Jak je vidět, úplný propadák to není, když se dostalo mimo Čínu, na druhou stranu nic extra taky ne a myslím, že s tím i HTC počítá

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here