HTC DIx – 5“ tabletofon s FullHD displejem pro amerického operátora Verizon

0

O záhadném 5“ tabletofonu od HTC, který by měl v podstatě jako první zařízení menší než 7“ přinést FullHD (1920×1200) rozlišení, se spekuluje již poměrně dlouhou dobu.

Poprvé se v polovině července objevil v online žebříčku androidího benchmarku GLBench, poté pak se začátkem tohoto měsíce na internetu ukázaly i jeho první údajné fotografie.

Tento týden se objevil potřetí a prozatím naposled. Konkrétně se o něm rozepsal server htcsource, kterému se údajně podařilo získat s telefonem velmi dobře obeznámený zdroj.

Dle jeho slov půjde o novou vlajkovou loď exkluzivně určenou pro amerického operátora Verizon. Jmenovat se zřejmě bude HTC Droid Incredible X a nabídne již dříve odhalený 5“ displej s FullHD rozlišením (1920×1800), čtyřjádrový Qualcomm Snapdragon, 1.5GB RAM a 16GB vnitřní paměti.

Kromě toho by měl telefon nabídnout také v dnešní době poměrně vzácnou notifikační diodu, kterou by měl mít navíc nejen vepředu, ale i vzadu v blízkosti fotoaparátu. Podle informací zdroje se bohužel nedočkáme podpory aktivního stylusu po vzoru Samsung Galaxy Note.

Jak to nakonec s novou vlajkovou lodí HTC dopadne, zda opravdu nabídne takto pokročilý hardware a jestli se případně dostane i do Evropy se naštěstí dozvíme již brzy. Na 19. září je totiž naplánovaná velká tisková konference lákající na něco opravdu velkého.

Zdroj: htcsource via androidandme, talk

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here