HTC Desire 8: podrobné uniklé informace o výbavě a dostupnosti

0

HTC Desire 8 leak 1

HTC Desire 8 unikl poprvé na internet minulý týden, v té době jsme si však ještě ani nebyli jistí, zda nejde jen o nějaký koncept. Design smartphonu se totiž v některých aspektech výrazně liší od předchozích modelů značky HTC. Existenci Deisre 8 však už potvrdil samotný výrobce i několik neoficiálních zdrojů. Nyní tak máme k dispozici rozsáhlé informace o výbavě, termínu představení i dostupnosti smartphonu, o které bychom se s vámi rádi podělili.

HTC Desire 8 (A5) je podle tweetu od @evleaks vybaveno 5,5″ Super LCD2 displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů. O výkon se bude údajně starat čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 400 (MSM8928) taktovaný na 1,6 GHz spolu s 1,5GB RAM. Interní paměť o velikosti 8 GB by mělo být možné rozšířit pomocí slotu na micro SD karty.

HTC Desire 8 leak 3

Ve výbavě nejspíš nebude chybět ani 13mpx zadní fotoaparát, 5mpx přední kamerka pro videohovory a autoportréty, dvojice předních stereo reproduktorů s označením BoomSound a operační systém Android (s největší pravděpodobností ve verzi 4.4 KitKat) doplněný o nejnovější uživatelskou nadstavbu HTC Sense 6.0.

Twitterový účet @evleaks také dodal, že smartphone bude dostupný v minimálně pěti barevných variantách, konkrétně v černé, bílé, červené, žluté a fialové. K představení HTC Desire 8 by mělo dojít už 24. února v rámci veletrhu MWC 2014 v Barceloně. Telefon bude údajně dostupný nejen v Evropě a Asii, ale také dokonce také v USA, kde jej nejspíš nabídne tamní mobilní operátor AT&T.

HTC Desire 8 leak 2

zdroj: Phone Arena, GSM Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here