HTC dementovalo aktualizaci na Android 4.0 pro Desire HD, telefon zůstane na perníku

8

HTC Desire HD

Aktualizováno (18:00): Podle všeho to vypadá, že dementování aktualizace se týká jen HTC Desire HD, HTC Desire S se tak možná aktualizace stále dočká.

Situace okolo Android 4.0 zmrzlinové aktualizace pro HTC Desire HD byla již od počátků poměrné zmatená. První byla aktualizace přislíbena, pak dlouhou dobu nepřicházela a chvíli byla dokonce dementována uniklou zprávou operátora. Naposled pak před pár dny HTC oznámilo, že aktualizace stále platí a přijde co nejdříve.

Dnes se celá motanice protichůdných tvrzení rozmotala a bohužel to vypadá, že již finálně. HTC z ničeho nic oznámilo, že aktualizace na Android 4.0 Ice Cream Sandwich pro Desire HD. Interní testování prý odhalilo, že HTC Sense 3.0 ve spojení s Androidem 2.3 poskytuje na telefonech nejlepší zážitek a nemá tedy smysl aktualizovat.

„Po důkladném testování HTC zjistilo, že aktuální verze HTC Sense a Androidu poskytuje majitelům HTC Desire HD nejlepší zážitek. Při posuzování aktualizace jsme zvážili mnoho faktorů, nicméně uživatelský komfort byl tím nejdůležitějším. Omlouváme se za drobné zmatení, které jsme mohli zákazníkům způsobit.“

Oficiální aktualizace na Ice Cream Sandwch, natož potom Jelly Bean takřka jistě nepřijde. Naštěstí tu je ale komunita, která zajisté přinese jak Jelly Bean, tak i nadcházející verze.

A jakou neoficiální ROMku používáte na HTD Desire HD Vy? Doporučili byste nějakou či naopak chcete před nějakou varovat? Podělte se o své znalosti do komentářů!

Zdroj: talk, ac

 

 

8 KOMENTÁŘE

  1. Na jednu stranu věřím, že majiteLe těchto telefonů musí být naštvaní, ale na stranu není vyloučeno, že HTC nechce dopustit stejnou věc jako Sony. To sice aktualizovalo všechny nové xperie na ICS, ale většina uživatelů (usuzuji z reakcí na internetu) je nespokojená kvůli problémům s rychlostí a stabilitou.

    • Podľa mňa by mali výrobcovia robiť aktualizácie na čo najviac modelov aj keď to bude zalagované, nebude fungovať wifi, atď. nech aspoň zavrú huby tým miliónom majiteľom čo chcú mať vždy najaktuálnejší SW, i keď to bude na nič.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here