HTC chystá vylepšenou vlajkovou loď One XXL

0

Vzpomínáte si na koncept HTC One XXL, který vytvořil jeden z fanoušků? Taiwanský výrobce pravděpodobně chystá zařízení se zcela stejným názvem. Naneštěstí jde ale jen o shodu jmen a skutečný smartphone od HTC bude mít jinou výbavu než dříve představený koncept.

HTC One XXL, známé také pod kódovým označením „closurexxl“, bude vylepšenou vlajkovou lodí One X (mezinárodní verze), respektive One XL (americká verze s LTE). Ve výbavě by novinka měla mít čtyřjádrový procesor Snapdragon S4 (Qualcomm APQ8064) taktovaný na 1,6 GHz s grafickým čipem Adreno 320 a 2GB RAM. Vzhledem k použitému procesoru by neměl chybět integrovaný LTE čip pro rychlé připojení k internetu. K další výbavě bude patřit 4,7″ displej s HD rozlišením (720p), 8mpx zadní fotoaparát, 1,8mpx přední fotoaparát a Bluetooth 4.0. Jako operační systém můžeme předpokládat Android Ice Cream Sandwich nebo dokonce nejnovější verzi Jelly Bean.

Vzhledem k tomu, že jedinými důkazy o existenci smartphonu jsou zatím jen tyto screenshoty a video, musíme brát výše uvedené informace s rezervou.

zdroj: smartphonetech.de