GooPhone přináší levnější kopii Samsungu Galaxy Note 3

0

GooPhone nedávno představil kromě chytrých hodinek také kopii dalšího smartphonu. Tentokrát se čínský výrobce rozhodl vytvořit levnější alternativu pro zájemce o Samsung Galaxy Note 3.

GooPhone N3 FHD (1) GooPhone N3 FHD (2)

GooPhone N3 FHD je vybaven 5,7″ displejem s rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů. O pohon přístroje se stará čtyřjádrový procesor MediaTek MT6589T taktovaný na 1,5 GHz a 1GB RAM. Čínská kopie se tedy originálu rychlostí zdaleka nevyrovná, ale méně náročným uživatelům bude nabízený výkon jistě bohatě stačit.

Ve výbavě GooPhonu N3 FHD dále najdeme 13mpx zadní fotoaparát s aufofokusem a LED bleskem, 5mpx přední kamerku pro videohovory či autoportréty, 16GB vnitřní paměť s možností rozšíření skrze slot na micro SD karty a baterii o kapacitě 2 800 mAh. Operačním systémem je Android 4.2.2 Jelly Bean s uživatelskou nadstavbou připomínající TouchWiz od Samsungu.

Téměř dokonalou kopií originální Galaxy Note 3 je čínský smartphone v oblasti designu, a to včetně zadní strany imitující kůži. GooPhone N3 FHD je zatím nabízen jen v černé barvě, do týdne by však měla být naskladněno také bílé a růžové provedení smartphonu. Cena byla nastavena na pouhých 250 dolarů, v přepočtu 5 050 Kč, včetně poštovného do Evropy.

zdroj: GooPhone via Gizchina

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here