Francouzský operátor zveřejnil informace o aktualizacích pro desítku telefonů s Androidem

0

Francouzský mobilní operátor SFR zveřejnil tabulku, která ukazuje nadcházející aktualizace pro deset evropských telefonů, včetně verze Androidu a data vydání.

V tabulce můžeme vidět dosud neoznámenou verzi Androidu 4.0.5 Ice Cream Sandwich, která by měla být dostupná pro evropskou verzi Nexus S a Galaxy Nexus během března. Pro oba telefony je v současné době dostupný Android 4.0.3 a v těchto dnech začíná pro Galaxy Nexus americký operátor Verizon distribuovat dokonce verzi 4.0.4.

Tabulka také potvrzuje slibovanou aktualizaci pro HTC Sensation na Android 4.0 Ice Cream Sandwich, která by měla přijít spolu s nadstavbou HTC Sense 3.5 v březnu. „Zmrzlinové verze“ Androidu by se během třetího měsíce letošního roku měl dočkat také Samsung Galaxy S II.

Ve stejném měsíci bude aktualizována také Motorola Defy+, narozdíl od výše jmenovaných telefonů ale půjde o aktualizaci na Android 2.3.6 Gingerbread.

Nesmíme zapomenout zdůraznit, že jde o aktualizace francouzského operátora. Datum vydání aktualizací pro „volně“ zakoupené telefony v České republice se může značně lišit.

via pn

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here