HTC oficiálně představilo tabletofon HTC One Max

0

HTC One Max

Tak jsme se dočkali. Společnost HTC měla na mezinárodní tiskové konferenci skutečně v úmyslu oficiálně představit tabletofon One Max vyrobený z hliníku. Ten poběží na Androidu 4.3 Jelly Bean spolu s novým uživatelským rozhraním Sense 5.5.

Očekávejte tedy 5,9“ palcový displej 1080p, což jej řadí na pozici největšího smartphonu od HTC. Pohánět ho bude čtyřjádrový procesor Snapdragon 600 s frekvencí 1,7 GHz a s 2GB operační pamětí. Můžete se dále těšit na fotoaparát UltraPixel spolu s novým senzorem otisků prstů, který si zapamatuje všech 10 prstů pro odemykání jednotlivých aplikací.

Interní paměť nabídne na uživatelská data buď 16 GB, nebo 32 GB ve vyšší verzi. Překvapivě nebude chybět ani slot pro microSD (až 64GB), který bude umístěn na zadní straně spolu s neodnímatelnou baterií o kapacitě 3300mAh. Pro zvýšení životnosti baterie nabízí firma HTC také speciální výklopný kryt s vestavěnou baterií o kapacitě 1200 mAh.

Kvalitní zvuk bude zajištěn pomocí reproduktorů BoomSound na přední straně (spolupráce HTC a Beats byla ukončena). U HTC Sense 5.5 pak získáte nové funkce pro BlinkFeed včetně plné podpory Google+, či integrace RSS.

Prodej tabletofonu HTC One Max, který váží 217 gramů, se zahájí již do konce týdne ve Velké Británii. Poté bude přesunut na mezinárodní trh. Dostupnost v ČR ani cena prozatím není známa.

Zdroj: AndroidCentral

Fotografie přes: AndroidCentral

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here