Další video údajného Nexusu Prime a Ice Cream Sandwich

1

Velké odhalení Ice Cream Sandwich a Nexusu Prime, které bylo původně naplánováno na 11. října, bylo nakonec bohužel odloženo. To však vůbec nevadí, ruský server Gadget.ro totiž dnes přinesl video údajně zachycující Nexus Prime (kódové označení „Tuna“) běžící na Androidu 4.0 neboli Ice Cream Sandwich.

Kromě klasických a již známých novinek, jako například přepracovaný launcher, změna systémové barvy na holografickou modř a nové animace je také krásně vidět, do nedávna pouze pro tabletový Honeycomb typická trojice softwarových tlačítek v dolní liště.

Dílensky je jinak telefon prý zpracován poměrně dobře, je však i přes na první pohled kovovou konstrukci celý plastový a celkové materiálem velmi podobný Samsungu Galaxy S II. Konkrétně zadní krytka 1750mAh baterie je prý téměř totožná.

Jestli video a fotografie nejsou podvrh se bohužel jen tak nedozvíme, na původně 11. října ohlášené odhalení bylo totiž pravděpodobně kvůli uctění památky Steva Jobse odloženo.

Zdroj: Gadget.ro, Mobilissimo.ro via svetandroida

  • Jimmy

    Pěkně to vypadá… Snad to bude do konce roku i na S II, ten LockScreen na Honeycombu se mi moc líbí, mám teď sice aplikaci na to, ale nemá to moc smysl, kdyź se to dá odbouchnout i hw tlačítkem:-D

    Mám doma i Galaxy Tab 10.1, ale abych se přiznal, celkově mi ten systém nesedí… Ginger mi příjde v tomto ohledu lepší. Sice je Honey hezčí, ale je to dle mě moc komplikované… Uvidíme co předvede Ice…. 🙂 ZaČínám ale pomalu litovat, že jsem v srpnu kupoval S II a nepočkal na Nexusa… No teď už je to jedno… 🙂