Další úniky by mohly potvrzovat existenci červeného Nexusu 5 [DOPLNĚNO: OFICIÁLNÍ RENDER?]

1

První informace o červeném Nexusu 5 přinesl minulý týden jeden vietnamský web. Ačkoliv jsme byli ohledně úniku dost skeptičtí, další vývoj informací nasvědčuje tomu, že se nové barevné varianty smartphonu od Googlu přece jen dočkáme.

nexus 5 red 1 nexus 5 red 2

nexus 5 red 3 nexus 5 red 4

Nejprve se na internetu objevila kupa fotografií, na kterých byla originální balení červeného Nexusu 5 i samotný smartphone. Ačkoliv vypadají snímky poměrně důvěryhodně, našli redaktoři zahraničních webů několik nesrovnalostí. Telefon na obrázku má červené i boky, zatímco v případě bílého Nexusu 5 jsou hrany černé. Dalším problémem jsou unikátní čísla IMEI, která neodpovídají Nexusu 5, ale staršímu mobilnímu telefonu od Samsungu.

Druhým náznakem, že bychom se v nejbližší době mohli dočkat červeného Nexusu 5, je uniklý interní dokument od amerického operátora Sprint, který dokonce označuje 4. únor 2014  jako datum, kdy by se nová varianta mohla objevit v Google Play Store. Celou záležitost ohledně červeného Nexusu 5 nadál sledujeme a o novinkách vás na našem webu budeme informovat.

nexus 5 red sprint

DOPLNĚNO: Zanedlouho po vydání původní verze našeho článku se na twitterovém účtu @evleaks objevil údajný oficiální render červeného Nexusu 5. Stále sice platí, že pravost tohoto úniku nemůžeme s jistotou potvrdit, podle dřívějších zkušeností však můžeme říct, že @evleaks patří k nejspolehlivějším zdrojům.

nexus 5 red evleaks
Údajný oficiální render červené verze Nexusu 5, který se objevil na twitterovém účtu @evleaks

zdroj: Android Police (1, 2)

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here