Další snímky s HTC M7 a první screenshoty

5

Minulý týden na internet unikl render chystaného modelu HTC M7, který by měl být představen na MWC 2013 v Barceloně. Tento týden ovšem unikla na internet fotografie, zachycující nejspíš tento model (dokonce i se Sense 5.0, který je vyobrazen pomocí screenshotů).

Fotografie

 

Na těchto fotografiích bychom měli údajně vidět právě připravované HTC M7. Fotografie vypadají velice reálně, ovšem nejspíš nejen mě pozastavila jedna věc – prohozená dotyková tlačítka u telefonu. Na fotografiích je totiž prohozeno tlačítko „domů“ s taskmanagerem.

 Screenshoty

  

U těchto screenshotů toho moc nevyčteme – vidíme zde pouze to, že HTC si zatím svoje informace chrání, zvláště co se týče Android verze, očíslování Sense apod. Je ale také velice pravděpodobné, že právě toto je chystaný Sense 5.0. Zajímavostí u těchto screenshotů jsou ikonky – ty jsou totiž mnohem jednodušší, než tomu bylo u předchozích verzí.

Líbí se Vám nové HTC M7?

 

Zdroj: ap

  • Jimmy

    Sence byl vždycky škaredý, ale teď je vyloženě ODPORNÝ

  • pazzy

    Vec vkusu kamo. Ja jsem u Htc zustal uz pouze kvuli sense.

  • design stejně hnusný jako všechny htc

  • strepi

    HTC má a vždy bude mít TOP telefony moje první htc bylo Touch HD a pokračuji v tom nadále teď momentálně mám One X a nemůžu se ho nabažit prostě super a až bude M7 tak jdu taky do něj a Jimmy některy uživatelé se sense vůbec neumějí zacházet pro takove lidi doporučuji NOKII a nebo IPhona