Další fotografie a informace o Sony (Ericssonu) ST25i

5

Sony Ericsson, nebo chcete-li vlastně již jen Sony, za posledních pár měsíců představilo jen jeden nový telefon, a sice Xperii S. Již dopředu tak bylo takřka jasné, že na, za necelý týden začínajícím, mobilním veletrhu MWC v Barceloně nebude chybět, a také že na něm představí nějaký ten nový model.

A nyní konečně víme, o co by mohlo jít. Na internetu se totiž objevily další snímky telefonu s označením Sony Ericsson (jde o starší prototyp, proto stále i Ericsson) ST25i. Současně se také vynořily spekulace, že opravdu půjde o menšího bratříčka Xperie S, který ponese označení ‚Xperia U‚ a že dočká se oficiálního přestavení právě na MWC.

Ohledně hardwarových specifikací poté došlo k potvrzení dvoujádrového procesoru taktovaného na 1GHz, 3,5“ displeje s rozlišením 854×480 pixelů, 512MB RAM a zadní 5MPx kamery se schopností natáčení ve fullHD a absence HDMI konektoru.

Zatím jde však stále jen o spekulace, nicméně kdyby byly náhodou pravdivé, líbilo by se Vám nové zařízení od Sony?

zdroj: eprice

 • Jimmy

  nebudu nic psát, jen ze srandy zkusím toto. OPRAVDU PROSÍM, přečtěte si ten článek po sobě… jsem zatím jen v 1/3 a už jsem tam našel tolik chyb za které by se styděl i žák na prvním stupni;)

  • Petr Houška

   Omlouvám se, ale došlo k publikování špatného konceptu. Tj. publikování hodně rozdělané verze a ne té finální.

 • Jarda

  Ja chci ,3,7″ s HDMI ! Doufam, ze se Sony pochlapi a predstavi takovy telefon primo pro me…a mozna i s hw klavesnici, to zalezi na konstrukcnim reseni 🙂

 • tovr1203

  to jsou samý novinky v telefonech, větší display, dvoujádro taktovaný víc než desktop cpu … ale jsem zvědavý, kdy se pochlapí (a to nejen Sony) a zaměří se na baterky a výdrž telefonu, abychom nemuseli běhat od zásuvky k zásuvce…

  • Nedávno začala motorola, tak snad ji ostatní budou následovat.