Chystá HTC také tabletofon pro evropský trh?

0

Úspěch obou generací Samsungu Galaxy Note se postupně snaží napodobit také další výrobci. Na rostoucí trh s tabletofony před nedávnem vstoupilo také HTC, které v Japonsku představilo model J Butterfly. Velmi podobné zařízení s názvem HTC DNA zase taiwanský výrobce chystá pro USA, konkrétně pro mobilního operátora Verizon. Objevuje se tedy otázka, zda se pětipalcového tabletofonu s logem HTC někdy setkáme také v Evropě a na dalších světových trzích.

Posledním poměrně dobrým znamením jsou uniklé rendery HTC DLX, které přinesl taiwanský server ePrice. Právě tento tabletofon by se měl prodávat na mezinárodních trzích. Předpokládáme, že výbava bude velmi podobná jako v případě amerického HTC DNA. Můžeme se tedy těšit na 5″ displej s Full HD rozlišením, čtyřjádrový Snapdragon S4 Pro s taktem 1,5 GHz, 2GB RAM, 16GB interní paměť, 8mpx zadní fotoaparát a Android 4.1.1 Jelly Bean s grafickým rozhraním Sense 4+ a technologií Beats Audio. Z uniklého obrázku je patrné, že HTC DLX má menší tloušťku než HTC DNA, což by bohužel mohlo znamenat použití baterie s nižší kapacitou než 2 500 mAh u americké verze.

HTC DLX bude v pevninské Číně představeno 6. prosince a na Taiwanu o několik dnů později. Zájemci si pravděpodobně budou moct vybrat ze tří barevných provedení: černé, bílé a hnědé.

zdroj: pa

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here