Bílý HTC Sensation s Ice Cream Sandwichem se začne prodávat 1. března

0

Nizozemská pobočka HTC dnes skrze tiskovou zprávu oznámila příchod „ledově bílé“ verze své již lehce starší vlajkové lodi HTC Sensation.

To by samo o sobě nebylo nic důležitého, kromě bílé barvy se totiž na telefonu nic nezměnilo. Zůstane mu tak stejný 4.3“ qHD displej (960×540), dvoujádrový procesor Qualcomm Snapdragon MSM8260 taktovaný na 1.2 GHz i 8MPx zadní kamera.

Co se však kromě barvy změní, bude verze Androida, ledová verze totiž již od svého zahájení prodeje, které je mimochodem naplánováno na 1. března, dostane do vínku nejnovější Android 4.0 Ice Cream Sandwich. A to samozřejmě znamená příchod OTA aktualizace pro starší, tedy šedý, HTC Sensation a dost možná i ostatní modely, pro které byla aktualizace na ICS již dříve potvrzena.

Poměrně zajímavé také je, že velmi podobná, tedy taktéž bílá verze HTC Sensation, je již nějaký ten pátek v prodeji a to dokonce i u nás v České Republice. Vyvstává tedy otázka, zda spíše než jako oznámení nového telefonu nebyla tisková zpráva myšlana jako potvrzení data aktualizace na Ice Cream Sandwich. Vzhledem k jazyku zprávy a špatné úrovni Google Translatoru se to však asi nikdy nedozvíme.

A nakonec jen takový postřeh, na oficiálních renderech ledového Sensation je vidět ještě stará verze grafické nadstavby HTC Sense 3.5. Je tedy dost možné, že Sense 4.0 bude nakonec vyhrazeno pouze pro modely roku 2012.

zdroj: WhizPR via: Eurodroid, androidcentral