Alcatel One Touch Pop: nová řada levných barevných smartphonů s Androidem

0

Alcatel na CES 2013 nezapomněl ani na méně náročné uživatele a představil novou řadu telefonů One Touch Pop. Modely z této řady poznáte už na první pohled díky pestrým barevným provedením. Pojďme si jednotlivé zástupce v krátkosti představit.

Alcatel One Touch X’Pop je největší novinkou z řady. V jeho výbavě najdeme 4,5″ displej s qHD rozlišením, dvoujádrový procesor taktovaný na 1 GHz, 512MB RAM, 5mpx fotoaparát a Android 4.1 Jelly Bean.

Druhým představeným smartphonem je Alcatel One Touch M’Pop s 4,5″ displejem o WVGA rozlišení, jednojádrovým procesorem taktovaným na 1 GHz, 512MB RAM a 5mpx fotoaparátem. Operačním systémem by měl být Android 4.1 Jelly Bean.

Další novinka má název Alcatel One Touch S’Pop a nabídne 3,5 displej s HVGA rozlišením, jednojádrový procesor s taktem 1 GHz, 512MB RAM, 3,2mpx fotoaparát a Android 4.1 Jelly Bean.

Alcatel One Touch T’Pop se stane nejlevnějším zařízením z nové řady. Smartphone bude vybaven 3,5 displejem s HVGA rozlišením, 1GHz jednojádrem, 256MB RAM a operačním systémem Android 2.3 Gingerbread.

Zatím nevíme, zda se výše uvedené telefony budou prodávat také v České republice. Alcatel zatím nezveřejnil ani ceny modelů z řady One Touch Pop, už nyní je však jasné, že novinky budou patřit k nejlevnějším smartphonům na trhu.

zdroj: pa

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here