Zastíníte samotného Ceasara ve vládnutí Římské říše s Total Conquest?

0

Total Conquest

Vývojářský tým Gameloft si pro hráče připravil herní novinku v podobě Total Conquest. Vaším úkolem je zaplnit místo po mrtvém Ceasarovi, kdy získáváte moc nad Římskou říší, je třeba vytvářet aliance, vstupovat do válek a následně je také vyhrávat. Stanete se právě vy nejlepším vládcem všech dob? Zastíníte i samotného Ceasara?

Total Conquest je strategickou hrou, ve které budujete svou provincii. Musíte se bránit před útoky pomocí strážných věží, různých pastí a nepropustných zdí. Hlavní zbraní jsou samozřejmě zdatní vojáci. Můžete vybírat z 10 různých typů jednotek. Zároveň se musíte snažit vstupovat do různých spojenectví, bez kterých dlouho nepřežijete.

Hra je velkým lákadlem pro onlinový multiplayer, ve kterém hráči vzájemně spolupracují, vytváří tak legie a bojují i proti velmi silnějším aliancím.  Pro porovnání slouží různé žebříčky a multiplayerové války v Legion Wars.

Strategický titul Total Conquest s multiplayerem je k dispozici zdarma ke stažení na Google Play pro chytré telefony a tablety s Androidem. Za potřebí je minimálně 20 MB volné paměti a Android ve verzi 2.3 a vyšší. Po stažení hry a její následné instalaci se automaticky začne stahovat aktualizace 1.01, která má přes 106 MB. Pro stahování tak využijte spíše internetového připojení přes Wi-Fi. Hra vyžaduje internetové připojení. 

Zdroj: Google Play
 
http://youtu.be/lIp4vXWhvi8

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here