Tip na hru #3 – Jungle Heat

1

Strategických hříček na Google Play je mnoho a tak je těžké najít nějakou, která by vás zaujala o něco více než těch sto předešlých. Jednou takovou může být Jungle Heat.

Tato hra kombinuje jak režim jednoho hráče, tak i více hráčů a tedy on-line. Ve hře jednoho hráče můžete narazit až na 80 misí, ale jasným tahounem je hraní on-line. Vaším úkolem je postavit kdesi v pralese tábor, který bude schopný obrany i proti silnému nepříteli. Pomáhat vám budou různé věže, pasti, kanóny, děla nebo třeba zdi. Svými pěšáky, které si stavíte, nemůžete obranu nijak ovlivnit, protože jsou určeny pouze pro útok. V něm naopak musíte najít způsob, jak se dostat přes obranu soupeře, zničit mu jeho hlavní budovu a ukrást co nejvíce surovin – zlato a olej. Obě suroviny používáte k vylepšování budov a také vojáků v laboratoři.

Stavění nebo vylepšování zabírá vždy určitý čas a čím vyšší úroveň budovy, tím delší je čekání. Zkrátit ho můžete za použití mikrotransakcí, které jsou ve formě diamantů. Za útoky a obranu dostáváte vždy nějaké bodové ohodnocení, které se poté zobrazuje v českém a celosvětovém žebříčku. Jelikož je hra nová, není těžké se dostat na horní pozice alespoň ČR.

2013-07-31 00.05.29 2013-07-31 00.05.50 2013-07-31 00.09.53


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

  1. pripomina mi to FB strategie :/ to me nikdy na moc dlouho nezabavilo, protoze ten multiplayer prvek tam neni nic moc…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here