Tanky z World of Tanks se chystají dobýt Androidy

8

Velmi populární herní série World of Tanks se chystá dobýt mobilní zařízení. Herní studio Wargaming odstartovalo registraci do uzavřené mobilní beta verze této oblíbené hry. I vy se tak můžete přihlásit a podílet se na testování WOT na Vašem Androidu, registraci lze provést zde.

World of Tanks Android Beta2 World of Tanks Android Beta1 World of Tanks Android Beta

Je to již téměř rok co Wargaming  ohlásilo vývoj mobilní aplikace pro iOS a Android, konkrétně se tak stalo před rokem na herním veletrhu GDC. Vývojáři mají za sebou velký kus práce, kdy se snažili přenést propracovanou počítačovou hru na dotyková zařízení.  Podle tvůrců by jsme neměli být ochuzeni o  většinu prvků známých právě z počítačové verze, v rámci hy je také myšleno na multiplayer kterého se může zúčastnit až 14 hráčů v rámci jedné bitvy. Jak se vývojáři s touto vyzvou vypořádat se dozvíme již brzy v oficiální verzi, která by měla být představena v následujících měsících.

Zdroj: droidgamers.com

 • Lukáš Frydrych

  Google translate ?

  • machoczek

   Ne, vlastní překlad. Měl bych se na něco zaměřit?

   • MaXi

    „Jak se vývojáři s touto vyzvou vypořádat se dozvíme již brzy v oficiální verze“ 😀 tohle me prastilo do oka jako prvni a to jsem to jen v rychlosti prolit 😀

    • Michal Machoczek

     Diky za upozorneni, toto jsem prehledl. Zaver jsem nekolikrat prepisoval proto tam zustalo verze.

     • Jan

      Jak se vývojáři s touto vyzvou VYPOŘÁDAT se dozvíme již brzy v oficiální verzi, která by měla být představena v následujících měsících. Nejspíš jste chtěl uvést vypořádají

 • David Bruzl

  propracovanou počítačovou hru??? To je špatný vtip, ne?

 • datav

  Na Pc je to blbost na mobilu to bude kravina nad kraviny

 • Hejdy

  Je to fajn hra, tedy alespoň do tier IX, pořídit si X tank je prostě hovadina.. desítkové tanky jsou jen drahé mrchy k ničemu.. pokud chcete utrácet kredity a NIC nevydělat tak hrajte s X protože i když vyhrajete tak nic nevydelate.. naopak je třeba stále doplácet z ušetřeného..