Studio Square Enix vydalo remake Final Fantasy IV: The After Years na Android

1

Herní sérii Final Fantasy ze žánru RPG asi netřeba představovat. V Google Play Store je nyní dostupný další kousek pro naše mobilní miláčky. Studio Square Enix totiž vydalo Final Fantasy IV: The After Years. Bohužel vás nejspíše odradí cena, ale k tomu se ještě dostaneme.

Final Fantasy IV: The After Years si zahrají všichni, kteří mají Android ve verzi 2.3 nebo novější. Bohužel je na stránkách Google Play Store zmíněno, že hra nepoběží na Android 4.4 s ART. Budete tedy muset povolit výchozí runtime. Kromě toho je zapotřebí 447 MB volného místa, ale odměnou vám za to bude úplný 3D remake původního dílu Final Fantasy IV: The After Years.

Příběh se odehrává 20 let po ukončení hry Final Fantasy IV. Ve hře na vás čeká hned deset příběhů, které byly obsažené ve verzi pro PSP z roku 2008. Kromě již dobře známých postav si jistě oblíbíte i nějaké nové hrdiny, jakým je třeba Ceodore.

Herní titul Final Fantasy IV: The After Years, tedy remake původní verze z PSP je na Android k dispozici za 17,79 dolarů, což je v přepočtu 319 korun.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: AndroidPolice a AndroidAuthority

 

1 komentář

  1. Stačí počkat, až to bude v akci a pak se to dá. Jsou to sice dražší kousky, ale zase jsou to alespoň pořádné hry.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here