Stáhněte si samostatnou aplikaci pro Google Play Games

0

Google Play Games 1 Google Play Games 2 Google Play Games 3

Herní služba Google Play Games byla představena už na květnovém Google I/O 2013 a od té doby byla integrována do obrovského množství her pro Android. Dosud však chyběla jedna podstatná věc: webová stránka či aplikace, odkud by měl uživatel přehled o všech hrách a dosažených výsledcích.

To se změnilo včera, kdy se v Google Play Store objevila aplikace s názvem Google Play Games (do češtiny přeloženo jako Hry Google Play). Z této aplikace má uživatel jednoduchý přístup ke všem svým nainstalovaným hrám, které podporují stejnojmennou službu. U každé hry může uživatel zobrazit nejen základní informace, ale zejména seznam odemčených bonusů a žebříčky nejlepších hráčů.

Nechybí ani sociální prvky, konkrétně seznam přátel z Google+, u kterých může uživatel zobrazit, jaké hry naposledy hráli. Pokud vás už všechny hry na vašem smartphonu či tabletu přestaly bavit, můžete Google Play Games využít k vyhledání dalších titulů, které jste zatím nehráli. Aplikaci, která je kompatibilní s Androidem 2.2 a vyšším, si můžete bezplatně stáhnout z Google Play Store:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here