Speedx 3D Free – zajezděte si nekonečným tunelem

6

Nebývá to zvykem, že by byla nějaká hra Andriod exkluzivní a už vůbec se nestává, aby byla takto kvalitní a zábavná. A právě taková je dnešní Speedx 3D Free.

Jedná se o tak trochu jinou závodní hru ovládanou akcelerometrem, vaším cílem zde však není předjet soupeře, nýbrž dojet tunelem co nejdál. V tom se Vám budou snažit zabránit překážky, nejčastěji obyčejné kostkové bloky, později ale také i kužele nebo trámy přes celý tunel. Zde bych podotkl, že přítomnost překážky předchází barevná stopa, takže se jim, alespoň z počátku není problém vyhýbat. Mimo to se také mění prostředí, zpočátku pojedete uvnitř tunelu, poté po ploše a nakonec si možná zajedete i po venkovním plášti.

Speedx 3D FREE

Aby nebylo té variability málo, tak ve hře také naleznete různorodé bonusy, které seberete přejetím přes barevné plošky na zemi. Nejčastěji narazíte na zpomalení (modrá ploška) a rozdrcení všech překážek (červená). Dále zde máme také jeden specifický bonus, jedná se o imunitu na sražení s blokem (oranžová barva). Od ostatních se liší tím, že jej najdete i v „pure modu“, aktivuje se sám a co je nejdůležitější, lze sbírat do zásoby, celkově tak můžete získat imunitu až vůči 4 blokům, přičemž momentální stav se zobrazuje vpravo dole.

Kromě toho hra nabízí 3 obtížnosti lišící se od sebe rychlostí jízdy plus pure mód ve kterém nenaleznete žádné bonusy. K tomu všemu připočtěte stylovou grafiku a dobrou optimalizaci a vyjde Vám téměř dokonalá hra a přesně takový Speedx 3D Free je.

SpeedX_QR
Zdarma

Podporované verze Androida: 1,5+
Velikost: 4MB
App2SD: Ano

6 KOMENTÁŘE

  1. Jsem zrazen, ještě tak měsíc zpátky ji kamarád hledal na iPodu 4gen a našli jsme jen informace o exkluzivitě. Ale máte pravdu, teď vidím, že je dostupná i pro Symbian^3.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here