Smrtonosná past dostala oficiální hru pro Android

0

die hard 1

V Google Play Store se objevila oficiální hra k pátému dílu oblíbené série akčních filmů Smrtonosná past, který měl včera premiéru. Novinka nese název podle originálního názvu filmové předlohy, tedy A Good Day To Die Hard.

Ve hře se ocitnete v kůži Jacka McClanea, syna slavného a nesmrtelného Johna McClanea, kterého ve filmu hraje Bruce Willis. Děj hry je zasazen do Moskvy a Černobylu, kde musíte zabránit jadernému terorismu. Co se týče samotné hry, jedná se o klasický „běhací“ koncept známý například z Temple Run. Během své cesty se musíte vyhýbat překážkám, střílet nepřátele a sbírat mince, za které si můžete nakupovat nejrůznější zbraně, nástroje a vylepšení.

die hard 2 die hard 3

Ovládání hry je velmi intuitivní a probíhá tahem prstu (vyhýbání) a klikáním (střelba). To vše je doplněno o dobré trojrozměrné grafické zpracování a speciální mód „Adrenaline“, který hru na chvíli zpomalí, abyste mohli snáze zabít více nepřátel najednou.Novou hru Die Hard pro Android si můžete bezplatně stáhnout z Google Play Store.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here