Rockstars připravuje vánoční dárek. Vydá GTA: San Andreas v mobilní verzi

0

GTA San Andreas

Studio Rockstar Games si pro mobilní nadšence připravilo velmi pěkný dárek v podobě hry Grand Theft Auto San Andreas. Transformace na mobilní zařízení přitom v uvozovkách trvalo dlouhých 9 let od původního vydání na PS2.

Uživatelé chytrých telefonů a tabletů se mohou těšit na přepracovanou verzi, která se bude pyšnit zcela novým dotykovým ovládáním a součástí budou i kontextové prvky. Při běhání a jízdě v prostředí Las Venturas, Los Angeles a San Fierro jsou připravena tři barevná schémata pro ovládací prvky. Důležitou informací pak je podpora ovladačů.

Aby bylo hraní opravdu co nejpohodlnější, rozhodlo se Rockstar Games upravit systém checkpointů. Na mobilních zařízení se tak připravte na kratší herní úseky. Podle oficiálních stránek Rockstar Games se v následujících dnech objeví další podrobnější informace o mobilní verzi GTA: San Andreas, které má být vydáno již v prosinci, což je opravdu za pár dní. Nejvíce všechny bezpochyby zajímá informace o ceně, ale na to si ještě musíme počkat.

Zdroj: RockStar Games