Rockstar se omlouvá za problémy slibuje, že Vice City vyjde někdy příští týden

6

Ať už bylo včerejší zpackané vydání GTA Vice City pro Android opravdu pouze důsledkem technické chyby, která zapříčinila předčasné vydání hry, nebo se Rockstar jen vymlouvá a ve skutečnosti plánoval hru opravdu v takovém stavu v jakém byla a z Google Play jí stáhl jen kvůli nečekaně silné vlně protestů, tak jsme aktuálně v situaci bez Vice City, což je rozhodně špatně.

Naštěstí to tak nebude na dlouho. Rockstar totiž prý aktuálně usilovně pracuje na opravě chyby, díky které bylo vydání odloženo (i když k němu kvůli chybě přeci jen došlo), přičemž tentokráte již opravdového vydání bychom se mohli dočkat již někdy příští týden.

Pozitivní je, že všichni, kteří si hru stihli koupit v době, kdy byla dostupná, o ni podle Rock Staru nepřijdou. Jen si na její stažení budou muset pár dnů počkat. Spolu s opravením oné chyby, která způsobila odložení, by měl být vyřešen také problém s kompatibilitou vůči androidím telefonům a tabletům, hra by tak měla běžet na všech zařízeních, pro které byla oznámena.

..Vice City is not yet available for Android devices, so if you’re seeing it listed there in error you should not attempt to download it. We’ll keep you up to date and let you know as soon as the game is available to purchase for Android users.

*** Please note that players who already bought Vice City for Android will not be charged again when the game becomes available…

Zdroj: aauthority 

 

6 KOMENTÁŘE

  1. “způsobyla“- ale no ták 🙂 obvykle je mi gramatika jedno, ale tohle vypadá trošku divně.
    Jinak doufám že si opravdu pospíší, přijde mi že pustili naprostý polotovar, dost jsem se na to těšil…

  2. mohu se zeptat jak je možné ze evo3d je napsáno v podporovanych zařízeních ale na googleplay nejde stáhnout gta protože to píše, ze tento telefon není kompatibilni? btw vice city uz je na googleplay…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here