Redline Rush – honičky s policií [recenze]

0

V obchodě Google Play se nachází plno her, které se značí jednoduchým spojením run run games. V praxi to znamená, že vaším hlavním úkolem je dostat se co nejdál, přičemž se vám to snaží překazit všemožné překážky. Králem tohoto typu her je zatím Temple run, kde pobíháte s člověkem. V Redline Rush ale usednete do auta a pokusíte se ujet všem policejním jednotkám v běžném provozu.

Redline Rush

Obsah

Ačkoliv typ hry už je dost fádní a u hráčů příliš neoblíben, tato hra přeci jen trochu vybočuje z řady a láká i ty, co tyto hry zavrhly. Hlavním tahounem je kvalitní zpracování, které je jak po obsahové, tak i po grafické stránce velmi dobré a trochu připomíná sérii Asphalt.

Na začátku každé mapy začnete ujíždět policistům na zatím trochu poloprázdné silnici. Akcelerace je automatická a vy tak ovládáte pouze zatáčení, popř. powerupy. Za strávený čas na trati získáváte body, které navyšují vaše skóre. Skóre můžete dále navýšit vražením z boku do ostatních aut, projížděním blízko ostatních vozů nebo sbíráním bonusů.

Během ježdění plníte dílčí mise, které vás poté posouvají do další levelů. Po dosažení pátého levelu se vám odemykají nová auta a samozřejmě nové výzvy.

Redline Rush

Bonusy

Hlavní cíl je skóre. To ale není jediný milník, kterého musíte dosáhnout. Dalšími jsou například peníze, za které si budete kupovat další vylepšení, jako je nitro, štít, násobiče skóre, atd. Na trati také naleznete diamanty, které přidávají určitou sumu peněz.

Za získané peníze si můžete poté v obchodě bonusy dokupovat nebo zvýšit jejich dobu trvání. Po chvilce ježdění ale zjistíte, že všechny bonusy se dají posbírat na trati a tak je lepší šetřit na nový vůz.

Nové auto

Ze začátku je hra dost pomalá. Nemyslím teď ale stoupající obtížnost závislou na výši skóre, ale prokousávání se nakonec hry, které je na dlouhou dobu v nedohlednu. Na začátku dostanete průměrné auto, které zabaví, ale nijak nenadchne a samozřejmě spadá do nejnižší kategorie T1. Tyto kategorie jsou ve hře tři, přičemž nákup auta T2 stojí závratných 19 000. Proč závratných? Protože během jednoho ježdění na trati vyděláte v průměru 400 peněz a to nepočítám výdaje na zlepšení bonusů, aby vůbec k něčemu byly. Jednoduše tedy pokud budete chtít lepší auto, budete muset jezdit stále dokola a dokola. Nebo…

2013-07-15 11.54.57

Mikrotransakce

Veškeré čekání řeší mikrotransakce. Tato hra jimi disponuje v celé šíři. Koupit si za ně můžete zmíněné bonusy, ale i zdvojnásobení posbíraných peněz nebo dokonce odemknout lepší trať s větší hustotou bonusů. Trať s o 50% větším výskytem bonusů stojí 75 000. Pro porovnání 50 000 stojí cirka 100 Kč.

2013-07-15 12.00.46

Závěr

Ačkoliv se jedná o hru zdarma in-game platby tento fakt trochu vyvrací. Pokus se rozhodnete hrát hru bez reálných peněz, budete muset absolvovat velký počet opakování té samé trati. Hra je ale dozajista zábavná a povedenou akcí, která se v obchodě jistě neztratí.

Hodnocení 7/10

+Grafika

+Obsah

+rychlost

– mikrotransakce

www.youtube.com/watch?v=45yoALFJBfo


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here