Reckless Racing 2

4

Před nedávnem vydalo vývojářské studio Polarbit pokračování úspěšné hry Reckless Racing, tak se teď podíváme, jestli se jim pokračování povedlo.

image

Druhý díl se velmi povedl, autoři totiž nechali to nejlepší z prvního dílu a přidali navíc několik zajímavých novinek. Jedním z nejpatrnějších vylepšení je grafika, která je mnohem propracovanější. Nově se vykreslují například stíny a odlesky vozidel, celá hra tak působí více reálně.

image

Začátečníkům pomůže zobrazování ideální stopy. Ovládání si můžete přizpůsobit téměř podle sebe, konkrétně je možno vybraz z 5 různých rozložení ovládání. (na Transformeru fungovalo dokonce i ovládání pomocí šipek na klávesnici).

image

Závody jsou zábavné a přiměřeně obtížné, zamrzí snad jen nemožnost ručního výběru stupně náročnosti.

image

Součástí hry je samozřejmě i vylepšování zakoupených aut (těch je ve hře 17). Tunit je možné ‚tunit‘ ve třech kategoriích: výkonu, ovladatelnosti a vzhledu.

Jednotlivé turnaje mají limity s jak silným autem se můžete zůčastnit, díky čemuž se hra neomrzí ani v posledních částech kampaně. Tratí je připraveno celkem 24 a věřím že vás zabaví na dlouhou dobu.

Po dohrání kariéry, která vám zabere něco okolo 4 hodin, je navíc připraveno 40 různorodých výzev ke zdolání. Poslední, ale rozhodně ne nejméně důležitou věcí ve hře, je online multiplayer, který lze navíc hrát jak s protihráči na Androidu tak na iOS.

Reckless racing 2 je povedená hra co splní přesně to co od ní očekáváte – skvělá grafika, dlouhá zábava a jednoduchá hratelnost.

 image image

 

logo-app
App Name
Pixelbite
Free   
qrcode-app

 • Host

  …autoři nechaly a vylepšily……s ostatnímy hráči…
  Děs.

 • andy517

  Děs a běs…

 • Nemam

  O víkendu byla akce za $1. Už je zase za plnou cenu.

 • Pavel Fojtik121

  Kde bych to mohl stáhnout zadarmo?