Recenze: Wild Blood

13

Herní vývojáři z Gameloftu se zase vytáhli. Tentokrát máme co dočinění s hrou postavenou na Unreal Enginu se skvostnou grafikou.


Nejprve něco o příběhu. Děj se odehrává někdy ve středověku, kde vesničané žijí spokojeným životem až do dne, kdy se jedna osoba zmocní pekelné brány a tak umožní vniknutí démonů do světa lidí. Ti demolují vše, co se jim připlete do cesty a vězní vesničany. A právě jejich vysvobození je na vás, rytíři Lancelotovi a vašem parťákovi Merlinovi.

Děj je celkem jednoduchý, sekáte do všech démonů co kolem vás pobíhají, sbíráte dukáty a vysvobozujete vesničany. Hra vám vždy ukazuje kam máte jít, takže na nějaké hádanky při cestě můžete zapomenout. Jedině pro otevření větších truhel s pokladem musíte úspěšně vyřešit malý hlavolam.

Na cestě narážíte na spoustu džbánů, sudů a jiných nádob, ve kterých se ukrývají dukáty, za které si následně můžete vylepšovat zbraně, brnění a jiné vlastnosti. Obtížnost se postupem zvyšuje, ke konci hry tak budete muset vyvinout značné úsilí, abyste nad bossy zvítězili. Hru si můžete zjednodušit nákupem zlaťáků za reálné peníze.

Ovládání hry je celkem jednoduché a srozumitelné. K dispozici je tlačítko útoku, omračující útok a úhybný manévr. Škoda jen, že vývojáři nepřidali více útočných výpadů. Co ale dokáže pozlobit je kamera, neboť při bojích ji nemůžete přizpůsobit vaší potřebě a tak se vám nejednou stane, že zatímco kamera zabírá jednoho protivníka, za vámi je jich pět.

Náš gameplay:

I když Wild Blood běží na dospělém enginu, který se používá i pro PC a konzole, zahrajete si tuhle hru i na slabších androidích zařízeních. Bude vám stačit klidně i jedno jádro a frekvence pod 1 GHz. Když uvážíme cenu, která není nijak zvlášť přemrštěná, jde o hru svelkým potenciálem.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 • Dombrovskp

  Hned v první větě chyba.. Vytáhli?, a pak ještě Bossi? 🙂

 • No nevím, na mém Nexusu S se to seká, takže tsem zvědavý jak to bude s plynulostí na mobilech s taktem pod 1GHz

 • Redd

  rozjede to htc sensation?
   

 • MK

  Pořád ještě ti tam chybí nějaké čárky. Mimochodem, „emzák“ je MimoZemšťan. Co to má společného s démony z pekla?
  Než prezentovat práci v tak špatné kvalitě, není lepší se na to rovnou vykašlat? Nebo možná vzít ještě jednou základku od začátku 😀

  • Deroyce84

   Ty deb*le, tady nejsi na nějakým kvízu na online pravidlech českýho pravopisu, ale na site o Androidu! A jestli máš aspoň něco v té tvé hlavě kromě čárek a gramatiky a nejsi natvrdlej jako Y, pak zkus příště trochu přemýšlet, na slovníku si najít co znamená pojem třeba pojem „taktnost“ a zkusit napsat autorovi třeba do PM a ne jen kritizovat a schovávat se pod tvůj „dost složitý“ nick !

   •  Klídek, věřte mi, že se nemá smysl rozčilovat. Natož potom nadávat.

    • Deroyce84

     Narozdíl od Vás se také mohu schovat za svoji anonymitu a tím si také na rozdíl od Vás mohu dovolit klesnout na úroveň tvůrce takového příspěvku. To je potřebné k tomu, abychom docílili toho, že nás třeba skutečně pochopí.. Takže se nezlobte a přeji mnoho úspěchů ve vaší užasné práci o Androidu.

     • MK

      Čekal jsem, že se objeví někdo, kdo lehkou nadsázku mého příspěvku nepochopí a navíc bude svou nedostatečnost schovávat za hrubost. Na tu svou taktnost by ses měl do slovníku podívat především ty, hochu. Mám za sebou dost let publikování a výuky na různých školách v oblasti lingvistiky, takže přikládám formální správnosti veřejně prezentovaného textu nemenší důležitost ve srovnání s obsahem. Tyto chyby totiž spousta mladších studentů považuje za správnou verzi, protože si je přeci přečetli na „vševědoucím a vždy pravdu majícím internetu“. Později stojí mnoho práce takové zažité chyby z jejich písemného i mluveného projevu odstranit.
      Jen se snažím upozornit na upadající kvalitu jazyka v médiích, věřím, že pan Houška je v rámci svého vývoje na dobré cestě 🙂

  •  Na čárky se podíváme, emzák je věc názoru.

 • Mara

  Super hra, nám Desire X a jede ladně. Jenom mám problém s jedním lvl. V té poslední lokaci na první mapě, se má doběhnout ke dveřím, které se zavírají a nemůžu je stihnout. Ví někdo jak dál?:-)

 • Ondra

  Jede taky na htc one s?