Recenze: Rail Rush

1

V této krátké recenzi se podíváme na novou hru, která  patří do kategorie oddechovek a není zase tak úplně nová.

Recenze: Rail Rush

Mini hra pro Pc

Ačkoliv na Google Play je to tak týden nebo 14 dní co si tuto hru můžeme stáhnout, už jsme si ji mohli zahrát dříve. V dobách kdy byly populární minihry na počítačích se zrodila i tato hra. Tam si získala řadu fanoušků a s velkým překvapením se po pár letech dostala i na Android, kde opět láká nejednoho z nás.

Recenze: Rail Rush

Styl hry

Tento titul je hlavně pro zabití nudy nebo relaxování, ale úplně vypnout nelze, protože budete potřebovat i značnou míru postřehu. Ovládat budete hrdinu, který stojí ve vozíku, kdesi v tunelu a jediná cesta ven je po kolejích, po kterých vozík jede. Na cestě budete muset sbírat zlato, drahokamy nebo kameny, které když rozbijete, ukrývají nějaký bonus. Aby to nebylo ale tak lehké, při sbírání se budete muset vyhýbat různým překážkám nebo dokonce přeskakovat na jinou kolej.

Čím déle vydržíte na trati, tím více posbíráte zlata a budete mít nakonec lepší hodnocení. Je tu určitý druh levelování, ale ten vám kromě zlata nijak nepomůže. Ve hře najdete i obchod, kde si budete moci zakoupit různé bonusy, jako třeba zničení následující překážky nebo život navíc.

Recenze: Rail Rush

Ovládání

Ovládat hrdinu a jeho vozík se může zdát na první pohled jednoduchý, ale v praxy poznáte, že při použití více pohybů najednou, uděláte lehce chybu. Nahýbaní vozíku, tak aby hrdina sebral drahokamy budete zvládat pomocí naklápění telefonu nebo tabletu. Vše ostatní je již přes slidy do 4 směrů. Levý a pravý je pro přeskakování na jiné koleje a nahoru a dolu slouží pro přeskočení nebo pro podjezd překážky, záleží samozřejmě na druhu.

Recenze: Rail Rush

Závěr

Oddychová hra? Perfektní. Pokud potřebujete rychle zabavit, tento titul určitě oceníte. Ke stažení je zdarma.

Celkové hodnocení: 9,5/10

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here