Pocket Soccer – zábavný fotbálek pro jednoho i dva hráče

2

Ať jste nebo nejste fanoušky fotbalu, určitě vás potěší hra Pocket Soccer, obdoba tzv. knoflíkové kopané. Ta má vlastně s běžným fotbalem pramálo společného, snad jen to, že vaším úkolem je dostat míč do soupeřovi branky. Jinak se hra podobá spíše hrám typu Glow Hockey než fotbalu.  Hráče však máte tři a jednotlivé týmy od sebe rozeznáte podle barvy vlajky na těchto „hráčích“. Své svěřence ovládáte tahem prstu po displeji.

Pocket Soccer

Výběr států je opravdu široký a nechybí mezi nimi ani Česko a Slovensko. Jednotlivé národní týmy se od sebe až na vzhled neliší. Herní režimy jsou k dispozici hned tři:
Můžete hrát sami proti virtuálnímu protivníkovi, na výběr máte ze tří stupňů obtížnosti. Nebo do hry zapojte také svého kamaráda a zahraje si ve dvou na jednom telefonu. V obou těchto režimech vyhrává ten, kdo jako první vstřelí deset gólů. Třetím typem hry je trénink, ve kterém musíte dát gól z různých herních situací. Váš pokrok v jednotlivých režimech tréninku je zobrazen v procentech.

Pocket Soccer

Hraním a vyhráváním můžete získat lepší míče, hřiště i zvuky ve hře. Změnu tohoto nastavení a informace, co vše musíte udělat pro získání bonusů naleznete na druhé podstránce hlavního menu. Herní statistiky jsou dostupné pomocí ikonky v pravém dolním rohu.

Pocket Soccer

Pocket Soccer je hra, která potěší fotbalové i nefotbalové fanoušky. Plusem je multiplayer na jednom telefonu, který není ve hrách pro Android příliš častý. A jen pro doplnění: hru vytvořil 25letý Daniel Rákos, vývojář narozený v Rumunsku a žijící v Maďarsku. Jde o jeho první první aplikaci pro Android a první mobilní aplikaci vůbec. Musíme uznat, že se mu povedla a navíc ji ke stažení poskytuje zdarma.

Pocket Soccer

Pocket Soccer (zdarma)

Android verze: 1.6 a vyšší

Velikost: 6,3 MB

Přesunutí na SD kartu (App2SD): ano

Cena: zdarma

Pocket Soccer Pocket Soccer

Pocket Soccer Pocket Soccer

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here