Nano panda – roztomilé rozbíjení atomů

1

Dnes se znovu podíváme na jednu velmi jednoduchou, leč o to více povedenou hru. Budeme v ní rozbíjet atomy, a to prosím za pomocí pand. Ano přečetli jste do dobře, poslouží nám ty krásná roztomilá zviřátka.

Jak jsem již nastínil v úvodu, v této hře půjde o rozbíjení atomů, ale nebojte, nebudeme hrát nějaký složitý simulátor jaderných elektráren, nýbrž velmi jednoduchou a zábavnou hru. Stejně jako v ostatních jednoduchých hrách jako například v Stupid Zombies nebo Angry Birds je hra rozdělená do jednotlivých úrovní, přičemž za každou získáváte nula až tři hvězdičky. Jejich množství je zde konkrétně přímo úměrně počtu hvězdiček, které pandami trefíte, ale nemusíte se stresovat, pro úspěšné zvládnutí úrovně totiž nemusíte trefit ani jednu.

Co však trefit musíte je jeden nebo někdy i více atomů. K tomu Vám poslouží pandy, které vystřelujete z kanonů. To by zatím nebylo nic zajímavého, s kanony totiž nemůžete hýbat, ale pandy mezi sebou naštěstí reagují a ovlivňují se v letu. Kromě toho v úrovni občas naleznete tzv. attractor, který působí jako nepohyblivá panda a v podstatě vše okolo sebe ovlivňuje. Pokud by se Vám hra stále zdála příliš jednoduchá, pak vězte, že veškeré stěny jsou pokryté ostny a pokud se jich panda dotkne tak zmizí. A když to ještě spojíte s omezeným počtem pand, tak Vám vcelku vyjde poměrně náročná hra.

A nejen náročná ale naštěstí i poměrně dlouhá, free verze poskytne poměrně hezkých 16 úrovní, přičemž plná verze za pouhých 16kč jich nabídne celých 64. Pokud k tomu ještě připočtete nutnost zvládnout všechny úrovně na 3 hvězdy spolu s achievmenty na herní síti OpenFeint, tak nám vyjde poměrně dost dlouhá hra.

 

NanoPanda_QR
16 kč

 

NanoPanda_QRFree
Zdarma

Velikost: 17MB
Android 2,0+
App2SD: Ano

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here